Kategoriler

Çelik Kapı Modelleri

 

www.benimustam.net çelik kapı montaj ve tamirat.

1 - TSE çelik kapılar ile ilgili Türk Standartlarına uygun olarak oluşturduğu TS 12655 Çelik Kapı üretim ve montaj standartlarına uygun,Kasalar DKP A-1 kalite 2 mm çelik sacdan imal edilmiş olup,kasa yapımız kasa ile duvar arasında boşluk kalmayacak şekilde duvarı kavrar niteliktedir." 

2 - Kasa montajı 5 adet sağdan,5 adet soldan,3 adet üstten bağlantı elemanı ile yapılmaktadır.Kasa yapımız, iç ve dış kasa olmak üzere 2 parçadan oluşmaktadır. 

3 - Yalıtım ve contalama, kasa ve kanatta dayanıklı EPDM esaslı contalar ile kasa ve kanatta iki farklı noktadan ; içeride serenlerde, dışarıda kasada olmak üzere ses,ısı, toz ve haşere yalıtımı yapmaktadır. 

4 - Dış ve iç tarafta, istenilen kaplama kullanılacaktır. 

5 - Kilit silindirleri,dış taraftan ışıl işlemli delmeye ve kesilmeye karşı çelikleştirilmiş zırh ile muhafaza edilmektedir. 

6 - Kilitlerde KALE marka 256 KM Kod no'lu Merkezi Kilit kullanılmaktadır. 

7 - Kapı serenleri 1,5 mm DKP A-1 kalitesindeki çelik sacdan güvenlik noktalarında 1,5 mm + 1,5 mm Toplamda 3 mm kalınlığa ulaşan niteliktedir. Ara sacı 1,5 mm yekpare sac,içi ise yukarıdan aşağı ve sağdan sola olmak üzere omega destekler ile sağlamlaştırılmıştır. 

8 - Kanat içi yalıtım,ara sacı ile mobilyalar arası TAŞ yünü diye tabir edilen yüksek yalıtım kalitesine sahip ürün ile yalıtılmıştır. 

9 - Bütün kapılarda 3 adet çelik mil menteşe kullanılmakta olup bu menteşeler seçilen aksesuara uygun kılıf ile kapatılmaktadır. 

10 - Kapılarda,dışta ve içte saten malzemeden çekme kol ve aksesuarları olacaktır. 

11 - Kapılarımız KROM seri,kanat etrafı 1 mm kalınlığında 304 kalite paslanmaz ile çevrilidir.

Çelik Kapı Modelleri
X